...
afimo logo white

oferta

Refinansowanie kredytu hipotecznego

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, na której sprawdzisz, czy w Twoim przypadku refinansowanie kredytu hipotecznego będzie opłacalne.

Refinansowanie kredytu hipotecznego może być świetną okazją do obniżenia miesięcznych rat, skrócenia okresu spłaty kredytu, lub po prostu do skorzystania z lepszych warunków kredytowych dostępnych na rynku. Rozumiemy, że decyzja o refinansowaniu to ważny krok finansowy, dlatego ekspert ds. kredytów hipotecznych jest tutaj, by zapewnić Ci niezbędne informacje i wsparcie. Doradca kredytowy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie refinansowania kredytów hipotecznych i jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, pomagając Ci zrozumieć korzyści, jakie może przynieść refinansowanie. Dzięki indywidualnemu podejściu, doradca kredytowy oceni Twoją obecną sytuację finansową, pomoże przeanalizować dostępne opcje refinansowania i znajdzie rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i celom finansowym.

Refinansowanie kredytu hipotecznego może wydawać się złożonym procesem, ale z naszą pomocą przejdziesz przez niego płynnie i bez zbędnych komplikacji. Na naszej stronie znajdziesz bogaty zbiór informacji, który pomoże Ci lepiej zrozumieć proces refinansowania, w tym korzyści, ryzyko oraz potencjalne koszty związane z taką decyzją. Zapraszam do skorzystania z wiedzy i doświadczenia eksperta kredytowego, który jest tutaj, aby pomóc Ci maksymalizować korzyści płynące z refinansowania Twojego kredytu hipotecznego. Niezależnie od tego, czy chcesz obniżyć koszty swojego kredytu, zmienić stawkę oprocentowania na stałą, czy też potrzebujesz dodatkowych środków na realizację nowych planów, jestem tutaj, aby wspierać Cię na każdym kroku tej finansowej podróży.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

Jak wygląda współpraca ze mną?

Analiza obecnej sytuacji kredytowej

Analiza obecnej sytuacji kredytowej

Dokładnie przeprowadzam analizę warunków obecnego kredytu hipotecznego.

Wybór nowej oferty​

Wybór nowej
oferty

Mając wiedzę o Twojej sytuacji, przedstawiam najbardziej dopasowane oferty.

Złożenie wniosku o refinansowanie

Złożenie wniosku o refinansowanie

Po dokonaniu wyboru oferty, pomagam wypełnić wnioski i dostarczam je do banków.

Podpisanie umowy o refinansowanie​

Podpisanie umowy
o refinansowanie

Gdy otrzymamy pozytywną decyzję, umawiamy się na podpisanie umowy, którą wcześniej z Tobą omówię.

Spłata kredytu hipotecznego​

Spłata kredytu
hipotecznego

Środki są przekazywane na spłatę wcześniejszego kredytu i od tej pory rozpoczniesz spłatę nowego.

Najcześciej zadawane pytania Doradcy Kredytu Hipotecznego

Zależy od indywidualnej sytuacji kredytobiorcy oraz warunków oferowanych przez banki. Ważne jest, aby dokładnie przeanalizować dostępne oferty oraz dokonać wyboru, który przyniesie korzyści finansowe.

Niektóre banki mogą wymagać, aby kwota refinansowanego kredytu hipotecznego przekraczała określoną wartość minimalną. Mogą one również narzucać ograniczenia wiekowe dla kredytobiorców ubiegających się o refinansowanie kredytu hipotecznego. Ponadto stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości może być ograniczony przez bank, co wpłynie na możliwość refinansowania. W przypadku niektórych kredytów hipotecznych, bank może naliczyć opłatę za wcześniejszą spłatę kredytu, co może wpłynąć na opłacalność refinansowania. 

Aby obliczyć, ile kosztuje refinansowanie kredytu hipotecznego, należy uwzględnić następujące czynniki: opłata za wcześniejszą spłatę kredytu, opłata za udzielenie nowego kredytu, koszty związane z ubezpieczeniem, koszty notarialne i sądowe.

  • Zaświadczenie o zarobkach
  • Historia kredytowa
  • Umowa kredytu hipotecznego
  • Wycena nieruchomości
  • Oświadczenie o stanie zdrowia.

 

Pamiętaj, że większość banków wymaga, aby dokumenty były nie starsze niż 3 miesiące. Warto więc sprawdzić daty wystawienia dokumentów przed złożeniem wniosku o refinansowanie.

W celu oceny wartości refinansowania kredytu hipotecznego oraz korzyści z refinansowania, należy porównać koszty refinansowania z oszczędnościami wynikającymi z niższej marży, niższego oprocentowania lub krótszego okresu kredytowania. Jeśli oszczędności przewyższają koszty refinansowania, refinansowanie kredytu hipotecznego jest opłacalne.

Co mówią o mnie klienci?

Doskonała
Na podstawie 70 opinii
Przemek
Przemek
2024-03-05
Polecam tego Pana.
Paulina Kordziak
Paulina Kordziak
2024-03-03
Z pełnym przekonaniem i przyjemnością polecam Pana Maćka! Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Fachowo, rzetelnie, sprawnie, w dodatku w fantastycznej atmosferze! Uwielbiam załatwiać sprawy ze spokojem i uśmiechem! :)
Katarzyna Mamczura
Katarzyna Mamczura
2024-03-01
Pełen profesjonalizm, możliwość zadawania pytań i szybkie odpowiedzi, które rozwiewały wszelkie wątpliwości, ogromna wiedza i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.
Piotr “plsamter” Mitręga
Piotr “plsamter” Mitręga
2024-02-29
Najlepszy doradca kredytowy na jakiego mogliśmy trafić. Nie wyobrażam sobie brania kredytu bez pana Macieja. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. W każdej sytuacji mogliśmy sięgnąć po telefon czy przyjechać do Katowic i dowiedzieć się dosłownie wszystkiego. Pomagał nam w sprawach w sumie wszystkich dotyczących mieszkania, nie tylko kredytu. Nie było nigdy odpowiedzi "nie wiem", tylko oddzwonię za 5-10min i dokładnie tak było! Pan Maciej to nie tylko super doradca kredytowy, ale również bardzo miły, życzliwy, przyjazny i zabawny człowiek. Pokazał nam wszystkie banki, wszystko czarno na białym, polecam w 100%!
Rol Ka
Rol Ka
2024-02-05
Pan Maciej to fachowiec który zna się na swojej robocie. Indywidualne miłe i pomocne podejście tak bym opisał nasza współpracę. Polecam!
Klementyna Stefaniak
Klementyna Stefaniak
2024-01-31
Ten pośrednik to prawdziwy mistrz. Z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem pomógł mi znaleźć idealny kredyt hipoteczny. Polecam z całego serca!
Rafal Jedryczka
Rafal Jedryczka
2024-01-29
Pomógł z wieloma formalnościami przy kredycie hipotecznym, dzięki czemu szybko wszystko udało się załatwić. Polecam.
Milen nowokunska
Milen nowokunska
2024-01-22
Pan Maciej wykazuje się dużą wiedzą i profesjonalizmem . Pomógł mi z kredytem hipotetycznym wszystko wyjaśnił serdecznie polecam
Helena Dudek
Helena Dudek
2024-01-19
Pam maciej to nalejlepsza osobs u jakiej moglam wzuasc kredyt polecam

Umów się na konsultację!

Jeszcze nie odchodź

Zatrzymaj się!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jestem przekonany, że mogę Ci pomóc w realizacji Twoich celów finansowych. Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się ze mną na DARMOWĄ konsultację. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.