...
afimo logo white

+48 784 007 824

Kredyt hipoteczny w 2 tygodnie

O mnie

Afimo to renomowane biuro finansowe o bogatym doświadczeniu i solidnej reputacji. Pan Maciej Pawlak jest uznawanym specjalistą w dziedzinie kredytów hipotecznych, co pozwala mu świadczyć usługi najwyższej jakości w zakresie doradztwa finansowego. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, firma Afimo zapewnia klientom kompleksową pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, od konsultacji po finalizację transakcji. Zlokalizowana w dogodnych punktach w Katowicach i Jaworznie, firma ta cieszy się zaufaniem klientów, którzy doceniają profesjonalizm i indywidualne podejście. 

Przez ostatnie 12 miesięcy pozyskałem:

0

Odbytych darmowych konsultacji
z klientami

0

Ilość prowadzonych
spraw

0

Ilość pozyskanego finansowania
(w mln)

Dlaczego warto skorzystać?

Na co można przeznaczyć kredyt:

Rozważ kredyt ze stała stopą procentową przez 5 lat, a:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kredytem hipotecznym sfinansujesz zakup domu lub mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowę lub rozbudowę domu, remont lub modernizację. Możesz także refinansować kredyt mieszkaniowy z innego banku.
 

Twoją zdolność kredytową wyliczy Bank na podstawie wniosku kredytowego.

Tak. Możesz dokonać wcześniejszej częściowej i całkowitej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów. Spłatę częściową wygodnie zlecisz w Millenecie, natomiast spłatę całkowitą możesz zlecić w placówce.
 

W przypadku długoterminowego kredytu hipotecznego poziom stóp procentowych może zmienić się wielokrotnie. Dlatego stałe oprocentowane na 5 lat zabezpiecza Cię przed możliwym znacznym wzrostem oprocentowania Twojego kredytu w tym okresie.

Przez 5 lat masz jeden stały harmonogram spłaty, który nie zmienia się pod wpływem zmian procentowych. Niezmienność raty Twojego kredytu pozwoli Ci lepiej zarządzać Twoim domowym budżetem albo planować wydatki.

Co mówią o mnie klienci?

Doskonała
Na podstawie 52 opinii
Jarek Wojna
Jarek Wojna
2023-11-04
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Maciejem. Sprawa kredytu od początku do samego końca prowadzona bez najmniejszego problemu. O nic nie musiałem się martwić, Pan Maciej wszystko wie i wszystkiego dopilnował. Polecam każdemu kto szuka kredytów hipotecznych.
Marek M
Marek M
2023-10-23
Polecamy w 100 % Pan Maciek zawsze dostępny służył fachową pomocą nawet w godzinach wieczornych, obsługa pierwsza klasa
Agata Alice
Agata Alice
2023-10-15
Świetny kontakt! Serdecznie polecam Pana Macieja! ☺️
Agata Dykta
Agata Dykta
2023-10-15
Serdecznie polecam!
Dominik Krzemiński
Dominik Krzemiński
2023-10-05
Pan Maciej wypełni profesjonalnie podchodzi do sprawy, szuka rozwiązań napotkanych problemów. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i na każdym etapie jest w pełni zaangażowany. W 1000% mogę polecić i pochwalić pana Macieja. Efekt sprawa załatwiona pozytywnie. Dziękuję i pozdrawiam 👍
Arkadiusz Kaczor
Arkadiusz Kaczor
2023-09-22
Współpraca z panem Maciejem to czysta przyjemność, pomoc z każdej możliwej strony.
Mykola Wieloch
Mykola Wieloch
2023-09-21
Maciej Pawlak to najlepszy doradca kredytowy w Katowicach. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie – można polegać na nim w 100%. Zdecydowanie polecam!
Kacper Tkaczyk
Kacper Tkaczyk
2023-09-21
Nie mam żadnych zastrzeżeń, ogromna wiedza i profesjonalizm!
Mieczysław Król
Mieczysław Król
2023-09-11
Zdecydowanie polecam!

Umów się na konsultację!

Jeszcze nie odchodź

Zatrzymaj się!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jestem przekonany, że mogę Ci pomóc w realizacji Twoich celów finansowych. Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się ze mną na DARMOWĄ konsultację. 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.