...
afimo logo white

Firma zarejestrowana w KNF:

  • nr agenta Kredytu Hipotecznego pośrednika centralnego RHA 0012500
  • nr pośrednika kredytowego RPK 006925

Kredyt hipoteczny w 2 tygodnie

O mnie

Afimo to renomowane biuro finansowe o bogatym doświadczeniu i solidnej reputacji. Pan Maciej Pawlak jest uznawanym specjalistą w dziedzinie kredytów hipotecznych, co pozwala mu świadczyć usługi najwyższej jakości w zakresie doradztwa finansowego. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, firma Afimo zapewnia klientom kompleksową pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, od konsultacji po finalizację transakcji. Zlokalizowana w dogodnych punktach w Katowicach i Jaworznie, firma ta cieszy się zaufaniem klientów, którzy doceniają profesjonalizm i indywidualne podejście. 

Przez ostatnie 12 miesięcy pozyskałem:

0

Odbytych darmowych konsultacji
z klientami

0

Ilość prowadzonych
spraw

0

Ilość pozyskanego finansowania
(w mln)

Dlaczego warto skorzystać?

Na co można przeznaczyć kredyt:

Rozważ kredyt ze stała stopą procentową przez 5 lat, a:

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Kredytem hipotecznym sfinansujesz zakup domu lub mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowę lub rozbudowę domu, remont lub modernizację. Możesz także refinansować kredyt mieszkaniowy z innego banku.
 

Twoją zdolność kredytową wyliczy Bank na podstawie wniosku kredytowego.

Tak. Możesz dokonać wcześniejszej częściowej i całkowitej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów. Spłatę częściową wygodnie zlecisz w Millenecie, natomiast spłatę całkowitą możesz zlecić w placówce.
 

W przypadku długoterminowego kredytu hipotecznego poziom stóp procentowych może zmienić się wielokrotnie. Dlatego stałe oprocentowane na 5 lat zabezpiecza Cię przed możliwym znacznym wzrostem oprocentowania Twojego kredytu w tym okresie.

Przez 5 lat masz jeden stały harmonogram spłaty, który nie zmienia się pod wpływem zmian procentowych. Niezmienność raty Twojego kredytu pozwoli Ci lepiej zarządzać Twoim domowym budżetem albo planować wydatki.

Co mówią o mnie klienci?

Doskonała
Na podstawie 70 opinii
Przemek
Przemek
2024-03-05
Polecam tego Pana.
Paulina Kordziak
Paulina Kordziak
2024-03-03
Z pełnym przekonaniem i przyjemnością polecam Pana Maćka! Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Fachowo, rzetelnie, sprawnie, w dodatku w fantastycznej atmosferze! Uwielbiam załatwiać sprawy ze spokojem i uśmiechem! :)
Katarzyna Mamczura
Katarzyna Mamczura
2024-03-01
Pełen profesjonalizm, możliwość zadawania pytań i szybkie odpowiedzi, które rozwiewały wszelkie wątpliwości, ogromna wiedza i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam.
Piotr “plsamter” Mitręga
Piotr “plsamter” Mitręga
2024-02-29
Najlepszy doradca kredytowy na jakiego mogliśmy trafić. Nie wyobrażam sobie brania kredytu bez pana Macieja. Wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu. W każdej sytuacji mogliśmy sięgnąć po telefon czy przyjechać do Katowic i dowiedzieć się dosłownie wszystkiego. Pomagał nam w sprawach w sumie wszystkich dotyczących mieszkania, nie tylko kredytu. Nie było nigdy odpowiedzi "nie wiem", tylko oddzwonię za 5-10min i dokładnie tak było! Pan Maciej to nie tylko super doradca kredytowy, ale również bardzo miły, życzliwy, przyjazny i zabawny człowiek. Pokazał nam wszystkie banki, wszystko czarno na białym, polecam w 100%!
Rol Ka
Rol Ka
2024-02-05
Pan Maciej to fachowiec który zna się na swojej robocie. Indywidualne miłe i pomocne podejście tak bym opisał nasza współpracę. Polecam!
Klementyna Stefaniak
Klementyna Stefaniak
2024-01-31
Ten pośrednik to prawdziwy mistrz. Z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem pomógł mi znaleźć idealny kredyt hipoteczny. Polecam z całego serca!
Rafal Jedryczka
Rafal Jedryczka
2024-01-29
Pomógł z wieloma formalnościami przy kredycie hipotecznym, dzięki czemu szybko wszystko udało się załatwić. Polecam.
Milen nowokunska
Milen nowokunska
2024-01-22
Pan Maciej wykazuje się dużą wiedzą i profesjonalizmem . Pomógł mi z kredytem hipotetycznym wszystko wyjaśnił serdecznie polecam
Helena Dudek
Helena Dudek
2024-01-19
Pam maciej to nalejlepsza osobs u jakiej moglam wzuasc kredyt polecam

Umów się na konsultację!

Jeszcze nie odchodź

Zatrzymaj się!

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony. Jestem przekonany, że mogę Ci pomóc w realizacji Twoich celów finansowych. Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się ze mną na DARMOWĄ konsultację. 

Darmowe ogłoszenia Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.